Pažintys pagal Jūsų pageidavimus

385 Komentarų nėra

 Pažintys kiekvienam – jei domina ilgalaikiai santykiai, nuoširdi draugystė, paprastas bendravimas, flirtas ar šiaip ieškai nuotykių, apsilankyk internetinių pažinčių portale Pažintys ♥ Guru

Pavargai nuo meilės ir harmonijos paieškų? Bendravimas su priešinga lytimi nuolat stringa? Atrodo, kad santykiai Tau per daug sudėtingas mechanizmas, o Tau skirta antroji pusė pasiklydo kažkur Tau nežinomose vietovėse? Surask savo giminingą sielą greitai ir užtikrintai. Patikimas Pažintys ♥ Guru žino puikią formulę, kaip atrasti Tau skirtą žmogų.

Nuo seno sklando legenda, jog žmonės kadaise buvo su keturiomis rankomis, kojomis ir dviem galvomis. Tačiau supykę dievai juos perskėlė pusiau ir išbarstė po visą pasaulį. Dabar žmonės nuolat ieško tos savo antrosios pusės, kad galėtų pajausti tikrąją pilnatvę. Nori surasti savo antrąją pusę ir suprasti, ką reiškia abipusis supratimas ir nuoširdus bendravimas? Mes Tau padėsime surasti būtent Tau tinkantį žmogų.

Pažintys GuruDėl mūsų svetainėje taikomo atrankos principo, kuris paremtas atitikimu,  Pažintys ♥ Guru jau suvedė daug porų ir praturtino tūkstančių žmonių gyvenimus.

Mūsų svetainėje žmonių užmezgami santykiai yra darnūs, aistringi, pikantiški ir tik tokie, kokių Tau reikia. Tai lemia atitikimo principas. Tau nereikės pildyti ilgiausių psichologinių testų ar vartyti tūkstančius jau užsiregistravusių narių anketų, galėsi iš karto pamatyti sau skirtą žmogų. Tereikia užsiregistruoti ir apibūdinti tai, ko ieškai, koks esi. Šie atsakymai ir lems žmones, su kuriais susipažinsi.

Programa pagal suvestus duomenis Tau pasiūlo žmones, kurie atitinka Tavo kriterijus ir ieško to paties, kaip ir Tu. Dėl šios priežasties pažintys internete tampa ypač patrauklios, flirtas pasidaro lengvesnis, nes bendrauji su taip pat mąstančiu žmogumi.

Mūsų svetainė paremta žmonių nuoširdumu ir troškimu surasti žmogų, su kuriuo gera bendrauti, susitikinėti, atrasti bendrus pomėgius ir temas. Čia viskas leistina, padoru ir priimtina. Mūsų svetainėje vietos yra visiems: ieškai linksmybių, rasi to paties siekiančius žmones, nori pasikalbėti su artimu sielai draugu – jis čia pat. Tik čia užsimezga tvirčiausios pažintys, tvyro karščiausias flirtas ir nuoširdžiausias bendravimas. Viskas tik dėl Tavo unikalumo ir noro tapti šiek tiek laimingesniu.

Užsiregistravęs mūsų svetainėje pamatysi, jog legenda apie senovėje gyvenančius žmones yra tikra, o svetainės ir savo pastangų dėka galėsi surasti tą kitą savo kadaise pamestą pusę su tokiais pačiais troškimais ir svajonėmis.

Kategorija: Bendravimas

Apie autorių

100% nemokamos pažintys tinklalapyje Pažintys ♥ Guru. Gražiausios merginos, šauniausi vaikinai ir unikali poros parinkimo sistema. Čia merginos, draugai, flirtas.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus atskleistas. Privalomi laukeliai pažymėti žvaigždute (*)

Žmogus yra tuo, kuo jis tiki.

Antonas Čechovas