Rinkimai: Balsavai? Vadinasi, tu kaltas…

73 Komentarų nėra

Rinkimai. „Nebalsavai, vadinasi neatlikai pilietinės pareigos ir dabar neturi teisės skųstis…“ Nesąmonė. Nebalsuoju ir kaltinu visus balsavusius rinkimuose. Kaltinu juos tuo, kad jie į valdžią išrinko nesąžiningus, nekompetentingus, korumpuotus ir amoralius žmones. Balsavai? Vadinasi, tu išrinkai į valdžią žmones, kurie su visa partija įsivėlė į korupcijos skandalus, kurie kaip į darbą važinėja į Rusiją ir didžiuodamiesi rodo iš tos šalies prezidento gautas asmenines dovanas, kurie įsivėlė į neskaidrius mokesčių mokėtojų pinigų dalybų savo svainiams projektus, kurie spėjo valdžioje apsivogti, būti iš jos išmesti ir išrinkti į valdžią vėl!!!

Rinkimai. Balsavai? Vadinasi, tu kaltas, nes išrinkdamas tuos žmones tu pridarei problemų. O aš nekaltas, nes rinkimų dieną namuose kukavau ant krosnies ir nebalsavau. Nebalsavau, nes nepasidaviau pasirinkimo iliuzijai. Man pateikia kažkokį sąrašą ir vadina tai „pasirinkimu“. Jei aš, pavyzdžiui, galėčiau balsuoti už savo kaimyną, kuris mano įsitikinimu yra sąžiningas ir išmintingas žmogus, tai būtų reali pasirinkimo laisvė. Ir aš mielai balsuočiau. Aš su nekantrumu laukčiau balsavimo dienos ir balsuočiau.

Rinkimai nėra teisė. Tai būdas išsiaiškinti, kuris politikas geriausiai išplovė smegenis

Rinkimai. Balsavai? Vadinasi, tu kaltas, nes išrinkęs tuos žmonės tu suteikei jiems teisę sakyti: „Mane išrinko šventa tautos valia ir dėl rinkėjų, t. y. tautos esu pasirengęs kentėti savo poste iki kadencijos pabaigos“. Jeigu toks išrinktas pilietis būdamas valdžioje visiškai susimovė, ne taip lengva jį iš ten iškrapštyti, nes jis pateko į valdžią kažkam vykdant savo, atsiprašant, „šventą pilietinę pareigą“, t. y. balsuojant.

Demokratija? Demokratija baigiasi tą pačią akimirką, kai po eilinio kėdžių perstumdymo vėl visi sėdi savo vietose. Tas kėdžių perstumdymas eiliniams piliečiams (tiek atlikusiems savo pilietinę pareigą, tiek neatlikusiems) visiškai nieko nereiškia. Šalis seniai išdalinta: suraikyta, parduota ir supirkta. Demokratai, liberalai… Tik pavadinimai. Koks skirtumas, kas ant tavęs joja – plikis, akinuotas ar mikčiojanti marionetė – vis tiek nešti reikia…

Štai vėl artėja rinkimai ir pilietiška banda vėl galės smagintis prie urnų. Na, o aš tą dieną būsiu namie ir iš esmės darysiu tą patį, ką ir jie. Skirtumas tik tas, kad baigęs masturbuotis, nedviprasmiškai tą pajausiu…

 

Kategorija: Šampūnas smegenims

Apie autorių

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus atskleistas. Privalomi laukeliai pažymėti žvaigždute (*)

Vyras gali būti laimingas su bet kuria moterimi tol, kol jos neįsimyli.

Oskaras Vaildas